TRASA KONCERTOWA 2019

NOWE TERMINY WKRÓTCE …

MINIONE KONCERTY

09.09.2018
nd – g.19.30

TUROŚL k. ŁOMŻY
podlaskie

KARTOFLISKO
Scena plenerowa

02.09.2018
nd – g.17.30

OŚWIĘCIM
małopolskie

ŚWIĘTO MIASTA OŚWIECIM
Scena plenerowa

18.08.2018
sb – g.20.00

TRZEBICZ NOWY
lubuskie

PIKNIK LOTNICZY
Scena plenerowa

04.08.2018
sb – g.18.30

BIAŁOGARD
zachodniopomorskie

DNI BIAŁOGARDU
Scena plenerowa

29.07.2018
nd – g.20.00

MORDY
mazowieckie

FESTYN SŁONECZNE LATO
Scena plenerowa

30.06.2018
sb – g.17.30

BEŁCHATÓW
łódzkie

DNI BEŁCHATOWA
Scena plenerowa

24.06.2018
nd – g.16.30

STRZEGOM
dolnośląskie

ŚWIĘTO GRANITU
Scena plenerowa

23.06.2018
sb – g.20.00

HENRYKÓW
dolnośląskie

DNI KSIĘGI KLASZTORU
Scena plenerowa

16.06.2018
sb – g.18.00

TWARDOGÓRA
dolnośląskie

DNI TWARDOGÓRY
Scena plenerowa

10.06.2018
nd – g.20.00

SUSZ
warmińsko-mazurskie

DNI SUSZA
Scena plenerowa

09.06.2018
sb – g.19.00

SIANÓW
zachodniopomorskie

DNI ZIEMI SIANOWSKIEJ
Scena plenerowa

02.06.2018
sb – g.17.30

TARNÓW
małopolskie

DNI CHEMIKA
Scena plenerowa

22.05.2018
wt – g.22.15

WARSZAWA
mazowieckie

TVP POLONIA – Halo Polonia
Studio Telewizji Polskiej

19.05.2018
sb – g.18.30

SŁAWNO
zachodniopomorskie

DNI SŁAWNA
Scena plenerowa

05.05.2018
sb – g.19.30

GORLICE
małopolskie

DNI GORLIC
Scena plenerowa

17.01.2018
śr – g.22.15

WARSZAWA
mazowieckie

TVP POLONIA – Halo Polonia
Studio Telewizji Polskiej

03.09.2017
nd – g.20.00

BUTRYNY
warmińsko-mazurskie

DOŻYNKI GMINY PURDA
Scena plenerowa

27.08.2017
nd – g.18.00

BUSKO-ZDRÓJ
świętokrzyskie

DNI BUSKA-ZDROJU
Scena plenerowa

20.08.2017
nd – g.19.00

PŁOWCE
kujawsko-pomorskie

BITWA POD PŁOWCAMI
Scena plenerowa

14.08.2017
pon – g.19.00

SULEJÓW
łódzkie

DNI SULEJOWA / MARATON
Scena plenerowa

12.08.2017
sb – g.20.45

NOWE WARPNO
zachodnio-pomorskie

ŚWIĘTO LESZCZA
Scena plenerowa

05.08.2017
sb – g.19.30

MIŁOMŁYN
warmińsko-mazurskie

DNI MIŁOMŁYNA
Scena plenerowa

23.07.2017
nd – g.20.00

SZCZYTNO
warmińsko-mazurskie

DNI i NOCE SZCZYTNA
Scena plenerowa

15.07.2017
sb – g.19.30

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
mazowieckie

BIESIADA ROZŚPIEWANYCH NARODÓW
Scena plenerowa

08.07.2017
sb – g.18.00

KARTUZY
pomorskie

DNI POWIATU KARTUSKIEGO
Scena plenerowa

02.07.2017
nd – g.20.00

DRZEWICA
łódzkie

DNI DRZEWICY
Scena plenerowa

30.06.2017
pt – g.20.45

OTMUCHÓW
opolskie

LATO KWIATÓW
Scena plenerowa

24.06.2017
sb – g.18.00

JASŁO
podkarpackie

DNI JASŁA
Scena plenerowa

17.06.2017
sb – g.20.00

WSCHOWA
lubuskie

DNI WSCHOWY
Scena plenerowa

11.06.2017
nd – g.18.00

BĘDZIN
śląskie

DNI BĘDZINA
Scena plenerowa

27.05.2017
sb – g.20.45

TRZEBIEŻ
zachodniopomorskie

DZIEŃ CHEMIKA
Scena plenerowa

17.05.2017
śr – g.22.00

WARSZAWA
mazowieckie

TVP POLONIA – Halo Polonia
Studio Telewizji Polskiej

10.09.2016
sb – g.19.00

RADLIN
śląskie

POŻEGNANIE LATA
Scena plenerowa

27.08.2016
sb – g.21.00

PSZÓW
śląskie

PIKNIK MIEJSKI
Scena plenerowa

13.08.2016
sb – g.19.00

LIDZBARK WARMIŃSKI
warmińsko-mazurskie

DNI LIDZBARKA WARMIŃSKIEGO
Scena plenerowa

06.08.2016
sb – g.20.00

RÓŻAN
mazowieckie

DNI RÓŻANA
Scena plenerowa

30.07.2016
sb – g.20.00

TRZEBIEŻ
zachodniopomorskie

NEPTUNALIA
Scena plenerowa

03.07.2016
nd – g.19.30

GRAJEWO
podlaskie

DNI GRAJEWA
Scena plenerowa

02.07.2016
sb – g.19.00

BRANIEWO
warmińsko-mazurskie

DNI BRANIEWA
Scena plenerowa

01.07.2016
pt – g.21.00

JAROSŁAW
podkarpackie

DNI JAROSŁAWIA
Scena plenerowa

25.06.2016
sb – g.18.30

ŚWIĘTOCHŁOWICE
śląskie

DNI ŚWIĘTOCHŁOWIC
Scena plenerowa

18.06.2016
sb – g.19.00

LIBIĄŻ
małopolskie

DNI LIBIĄŻA
Scena plenerowa

12.06.2016
nd – g.18.00

SOCHACZEW
mazowieckie

DNI SOCHACZEWA
Scena plenerowa

11.06.2016
sb – g.18.30

ZAMBRÓW
podlaskie

DNI ZAMBROWA
Scena plenerowa

05.06.2016
nd – g.18.30

SZCZAWNO-ZDRÓJ
dolnośląskie

DNI SZCZAWNA-ZDROJU
Scena plenerowa

04.06.2016
sb – g.19.00

LUBSKO
lubuskie

DNI LUBSKA
Scena plenerowa

29.05.2015
nd – g.20.00

JACZÓW
dolnośląskie

STADION SPORTOWY
Scena plenerowa

22.05.2016
nd – g.18.00

KÓRNIK
wielkopolskie

DNI KÓRNIKA “BIAŁA DAMA”
Scena plenerowa

03.05.2016
wt – g.19.15

GORLICE
małopolskie

DNI GORLIC
Scena plenerowa

08.08.2015
sb – g.20.00

KOSAKOWO
pomorskie

DNI GMINY KOSAKOWO
Scena plenerowa

25.07.2015
sb – g.19.30

OLESNO
opolskie

DNI OLESNA
Scena plenerowa – Amfiteatr

05.07.2015
nd – g.20.00

MIESZKOWICE
zachodniopomorskie

DNI MIESZKOWIC/PRZYJAŹNI
Scena plenerowa

04.07.2015
sb – g.18.00

MIROSŁAWIEC
zachodniopomorskie

FESTIWAL ŻUBRA
Scena plenerowa

26.06.2015
pt – g.20.00

POZNAŃ
wielkopolskie

JARMARK ŚWIĘTOJAŃSKI
Scena plenerowa

20.06.2015
sb – g.19.00

GRUDZIĄDZ
kujawsko-pomorskie

DNI GRUDZIĄDZA
Scena plenerowa

14.06.2015
nd – g.18.30

STRYKÓW
łódzkie

DNI STRYKOWA
Scena plenerowa

13.06.2015
sb – g.20.00

WEJHEROWO
pomorskie

DNI GMINY WEJHEROWO
Scena plenerowa

07.06.2015
nd – g.19.00

JANOWIEC WIELKOPOLSKI
kujawsko-pomorskie

DNI JANOWCA WLKP
Scena plenerowa

06.06.2015
sb – g.20.00

ŚWIDWIN
zachodniopomorskie

DNI ŚWIDWINA
Scena plenerowa

31.05.2015
nd – g.19.30

PRZEDBÓRZ
łódzkie

RYNEK MIEJSKI
Scena plenerowa

17.05.2015
nd – g.19.00

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
świętokrzyskie

DNI OSTROWCA
Scena plenerowa – Amfiteatr

13.09.2014
sb – g.20.00

PRZEMĘT
wielkopolskie

JARMARK CYSTERSKI
Scena plenerowa

06.09.2014
sb – g.19.30

ZAWIDÓW
dolnośląskie

DNI ZAWIDOWA
Scena plenerowa

30.08.2014
sb – g.18.00

OŚWIĘCIM
małopolskie

DNI OŚWIĘCIMIA
Scena plenerowa

29.08.2014
nd – g.18.30

GORZÓW WIELKOPOLSKI
lubuskie

MOTO RACING SHOW
Scena plenerowa

10.08.2014
nd – g.20.00

PRABUTY
pomorskie

PRA-GNIENIE MUZYKI
Scena plenerowa

26.07.2014
sb – g.18.00

ZALEWO
warmińsko-mazurskie

DNI ZALEWA
Scena plenerowa

19.07.2014
sb – g.22.00

LUBAWKA
dolnośląskie

DNI LUBAWKI
Scena plenerowa

18.07.2014
pt – g.21.00

CZAPLINEK
zachodniopomorskie

DNI CZAPLINKA
Scena plenerowa

12.07.2014
sb – g.20.30

BYTÓW
pomorskie

DNI BYTOWA
Scena plenerowa

11.07.2014
pt – g.23.30

ŁAGÓW LUBUSKI
lubuskie

ROCK & BLUES FESTIVAL
Scena plenerowa

06.07.2014
nd – g.17.00

OTMUCHÓW
opolskie

LATO KWIATÓW
Scena plenerowa

28.06.2014
sb – g.20.00

WSCHOWA
lubuskie

DNI WSCHOWY
Scena plenerowa

21.06.2014
sb – g.21.00

ORNETA
warmińsko-mazurskie

DNI ORNETY
Scena plenerowa

20.06.2014
pt – g.20.00

POZNAŃ
wielkopolskie

JARMARK ŚWIĘTOJAŃSKI
Scena plenerowa

14.06.2014
sb – g.20.00

PEŁCZYCE
zachodniopomorskie

DNI PEŁCZYC
Scena plenerowa

08.06.2014
nd – g.19.30

PIEŃSK
dolnośląskie

DNI PIEŃSKA
Scena plenerowa

06.06.2014
pt – g.21.00

BARTOSZYCE
warmińsko-mazurskie

DNI BARTOSZYC
Scena plenerowa

01.06.2014
nd – g.17.30

KĄTY WROCŁAWSKIE
dolnośląskie

DNI KĄTÓW WROCŁAWSKICH
Scena plenerowa

31.05.2014
sb – g.19.30

ŚMIGIEL
wielkopolskie

DNI ŚMIGLA
Scena plenerowa

30.05.2014
pt – g.19.00

TRZCIŃSKO-ZDRÓJ
zachodniopomorskie

DNI TRZCIŃSKA-ZDROJU
Scena plenerowa

17.05.2014
sb – g.18.00

GRYFÓW ŚLĄSKI
dolnośląskie

ELEVEN BIKE FESTIVAL
Scena plenerowa

01.05.2014
czw – g.18.00

KĘDZIERZYN-KOŹLE
opolskie

MAJÓWKA
Scena plenerowa

29.09.2012
sb – g.23.00

DRAWNO
zachodniopomorskie

ZAKOŃCZENIE SEZONU
Scena plenerowa

12.09.2012
śr – g.20.00

ZIELONA GÓRA
lubuskie

WINOBRANIE
Scena plenerowa

08.09.2012
sb – g.21.00

ŚWIDNICA
dolnośląskie

MOTOR FESTIVAL
Scena plenerowa

19.08.2012
nd – g.18.00

WYMIARKI
lubuskie

DNI BORÓW DOLNOŚLĄSKICH
Scena plenerowa

14.08.2012
wt – g.21.00

ZBĄSZYNEK
lubuskie

DNI ZBĄSZYNKA
Scena plenerowa

27.07.2012
pt – g.21.00

GIŻYCKO
warmińsko-mazurskie

TWIERDZA BOYEN
Scena plenerowa

14.07.2012
sb – g.20.30

NOWOGARD
zachodniopomorskie

FESTIWAL LATO Z MUZAMI
Scena plenerowa

24.06.2012
nd – g.21.00

RESKO
zachodniopomorskie

DNI RESKA
Scena plenerowa

16.06.2012
sb – g.22.30

WIELGOWO
zachodniopomorskie

FESTYN
Scena plenerowa

01.06.2012
pt – g.20.00

POLICE
zachodniopomorskie

DNI POLIC
Scena plenerowa

27.05.2012
nd – g.20.30

SZCZANIEC
lubuskie

DNI ZIEMI SZCZANIECKIEJ
Scena plenerowa

09.09.2011
pt – g.17.00

SZTUM
pomorskie

DNI ZIEMI SZTUMSKIEJ
Scena plenerowa

15.08.2011
pon – g.18.30

ŚRODA WIELKOPOLSKA
wielkopolskie

ŚREDZKIE ŁAZIENKI
Scena plenerowa

30.07.2011
sb – g.19.30

BIAŁOGARD
zachodniopomorskie

DNI BIAŁOGARDU
Scena plenerowa

23.07.2011
sb – g.18.30

STAROGARD GDAŃSKI
pomorskie

ZLOT WETERANÓW SZOS
Scena plenerowa

22.07.2011
pt – g.21.00

MALECHOWO
zachodniopomorskie

PLENER
Scena plenerowa

16.07.2011
sb – g.22.30

WADOWICE
małopolskie

PLENER
Scena plenerowa

15.07.2011
pt – g.20.00

SIERADZ
łódzkie

PLENER
Scena plenerowa

08.07.2011
pt – g.19.30

POLANÓW
zachodniopomorskie

ZLOT NAD ZALEWEM
Scena plenerowa

07.07.2011
czw – g.23.00

ŁAGÓW LUBUSKI
lubuskie

ROCK & BLUES FESTIVAL
Scena plenerowa

25.06.2011
sb – g.19.00

DARŁOWO
zachodniopomorskie

PLENER
Scena plenerowa

18.06.2011
sb – g.23.00

ŻARY
lubuskie

PLENER
Scena plenerowa

11.06.2011
sb – g.20.00

SOCHACZEW
mazowieckie

PLENER
Scena plenerowa

05.06.2011
nd – g.18.30

MIĘDZYRZECZ
lubuskie

DNI MIĘDZYRZECZA
Scena plenerowa

28.05.2011
sb – g.22.30

JANOWO
pomorskie

PLENER
Scena plenerowa

01.05.2011
nd – g.15.00

PELPLIN
pomorskie

MAJÓWKA
Scena plenerowa

30.04.2011
sb – g.17.00

STARGARD
zachodniopomorskie

CENTRUM KULTURY
Scena Ośrodka Kultury

17.04.2011
nd – g.12.30

ZŁOCIENIEC
zachodniopomorskie

PLENER
Scena plenerowa

02.10.2010
sb – g.21.00

MASZEWO
zachodniopomorskie

RYNEK MIEJSKI
Scena plenerowa

16.04.2011
sb – g.20.00

BIAŁOGARD
zachodniopomorskie

PLENER
Scena plenerowa