agata-sobocinska-juz-na-zawsze-lp-plyta-cd

KUP PŁYTĘ CD JUŻ TERAZ
CD DIGIPAK Soft Touch

DATA WYDANIA:
1
2 maja 2017

 

Premiera albumu Agaty Sobocińskiej “Już Na Zawsze” zaplanowana została na 12 maja, w dzień urodzin wokalistki. Debiutancką płytę artystki oficjalnie zapowiedział utwór „Już Na Zawsze”, który stał się przebojem w stacjach radiowych, m.in. w Radiu Eska. Oficjalny teledysk w niespełna dwa miesiące od premiery doczekał się już ponad 150 tysięcy odtworzeń w serwisie YouTube. Za stronę muzyczną płyty odpowiadał Tomasz Biniek, kompozytor utworów, oraz Grzegorz Stasiuk, którego aranżacje można usłyszeć na krążku.

Płyta „Już Na Zawsze” wprowadza słuchaczy w wakacyjny nastrój, a jednocześnie jest emocjonalna i bardzo osobista. Wokalistka, a zarazem autorka tekstów, dzieli się z fanami swoją harmonią, którą można odnaleźć w większości kompozycji podkreślających radość życia i wewnętrzną energię.

Przewrotny tytuł „Już Na Zawsze” oddaje klimat płyty, zdradzając patrzenie na świat z przymrużeniem oka. Pomimo tego, że Agata Sobocińska postawiła na przeboje, to na krążku znajdują się zróżnicowane stylistycznie i dojrzałe aranżacyjnie utwory. Wśród nich nie zabrakło lirycznych ballad, w których usłyszeć można wiolonczelę, fortepian i saksofon.

AGATA SOBOCIŃSKA – JUŻ NA ZAWSZE (2017)

SŁOWA: AGATA SOBOCIŃSKA
MUZYKA: TOMASZ BINIEK

Płyta dostępna we wszystkich serwisach stramingowych:
iTUNES * SPOTIFY * TIDAL * DEEZER * GOOGLE MUSIC * PLUS MUSIC * EMPIK.COM * AKAZOO

Już na zawsze

Chwilo trwaj

SZANSA

Chodź do mnie

ŻYCIE

Kolory

Doceń To

Out Loud